BMW 730D - Ogólnopolska Platforma Długoterminowego Wynajmu Pojazdów - needacar.pl
KLASA PREMIUM
7299 ZŁ

BMW 730D

Prezentowany samochód:

Luksusowa limuzyna klasyfikowana w topowym segmencie F, flagowy model BMW, produkowany od 1977 roku. Poprzednikiem Serii 7 był model E3. Spokrewniona technicznie z nim była zresztą pierwsza generacja _siódemki_. Samochód okazał się komercyjnym sukcesem, nie tylko w Europie, ale i w USA _ wyprodukowano go w liczbie prawie 300 tys. egzemplarzy. Kolejne generacje sprzedawały się jeszcze lepiej i ugruntowały pozycję BMW w tym segmencie. Od 2008 roku na rynku dostępna jest piąta ewolucja tego modelu (F01).

Informacje

Rok produkcji:

Liczba miejsc: 5

Liczba drzwi: 4

Skrzynia biegów: Automatyczna

Rodzaj paliwa: Diesel

Kolor: biały

Pojemność (cm): 3000

Moc (KM): 245

Spalanie (l/100km): 8

Klimatyzacja: Tak

Radio: Tak

Hak: Nie

Możliwość wykupu: Nie

Wyposażenie

Wśród dodatków zwiększających komfort, do dyspozycji są następujące elementy:

Adaptive Drive + EDC (zawieszanie pneumatyczne z dociskaniem na zakrętach – opcja ta powoduje, że samochód nie przechyla się podczas szybkiej jazdy, 4 tryby pracy Comfort/Normal/Sport/Sport+. W każdym z trybów zmieniają się nastawy zawieszenia oraz skrzyni biegów, a także sztywność układu kierowniczego) , aktywny układ kierowniczy, zintegrowany (czyli skrętna tylna oś – poniżej 60km/h tylne koła skręcają się przeciwnie do przednich zmniejszając promień skrętu, powyżej 60km/h tylne koła skręcają się w tę samą stronę co przednie sprawiając, że auto wpasowuje się w zakręty i zwiększa się zdecydowanie komfort jazdy – brak choroby lokomocyjnej), wyświetlacz Head-up (informacje o prędkości, nawigacji itp. wyświetlają się na przedniej szybie na wysokości wzroku kierowcy) , soft close (system domykania drzwi) , system nawigacyjny Professional (wyświetlacz 10,2″ – najbardziej rozbudowana opcja nawigacji BMW z tward

Cennik

Kaucja: 4000 ZŁ NETTO

Cena za miesiąc: 7317 ZŁ NETTO

Cena za miesiąc przy wynajmie półrocznym: 7299 ZŁ NETTO

Cena za miesiąc przy wynajmie rocznym: 7299 ZŁ NETTO

ZAREZERWUJ

Właściciel

Car4Vip Sp. z o.o.

Województwo: Mazowieckie

Miejscowość: Warszawa

Ulica:

Numer telefonu: +48 501 430 166

Adres e-mail: contat@car4vip.com.pl

Porozumiewamy się w językach:

Prezentacja właściciela

Wypożyczalnia samochodów zajmująca się głównie wynajmem aut luksusowych i miejskich. Na wynajmowane samochody oferujemy pełen pakiet ubezpieczeń więc nie masz stresu związanego z wypożyczaniem, że uszkodzisz samochód i będziesz musiał ponieść koszty naprawy z własnej kieszeni.
U nas w wypożyczalni możesz też wynająć auto z kierowcą. Patrząc na luksus i komfort jaki oferują nasze samochody mamy bardzo atrakcyjne warunki finansowe wynajmu aut. Dla komfortu i wygody naszych klientów jesteśmy w stanie dostarczyć samochód pod wskazane miejsce przez klienta. Obszar działalności naszej wypożyczalni to głównie Warszawa ale prosimy o kontakt telefoniczny z naszą wypożyczalnią lub poprzez formularz rezerwacyjny na naszej stronie w celu ustalenia warunków, jesteśmy bardzo elastyczni i potrafimy dostosować się do klienta.

Oprócz klientów indywidualnych zapraszamy do współpracy również firmy. Zaufanie to dla nas podstawa, na której budujemy nasze relacje z klientami indywidualnymi oraz firmowymi. Wynajem aut dla firm przynosi również duże korzyści finansowo księgowe generując koszty dla działalności a nie obciążając firmy zdolności kredytowej tak jak jest to w przypadku leasingów albo kredytów. Car4Vip stanowi synonim uczciwości, niezawodności i doświadczenia naszej firmy.