Audi S7 - Ogólnopolska Platforma Długoterminowego Wynajmu Pojazdów - needacar.pl
KLASA PREMIUM
9699 ZŁ

Audi S7

Audi S7 w porównaniu do seryjnego A7 charakteryzuje się zdecydowanie bardziej agresywną stylistyką. Zawdzięczamy to głównie pakietowi „S-line”, obejmującemu m.in. ogromne 20-calowe koła, dodatkowe spojlery, emblematy serii „S-line” czy cztery końcówki układu wydechowego, srebrne lusterka oraz lekko przemodelowane zderzaki. Krótko mówiąc, mamy do czynienia z blisko dwutonowym kolosem, który swoją stylistyką zawstydza niejedno auto sportowe.

Podobnie jest wewnątrz. Mimo, że w kabinie dominują ciemne kolory, skórzana tapicerka w połączeniu z karbonowymi elementami oraz sportowymi fotelami wyraźnie daje do zrozumienia, że „ta zabawka” to nie przelewki.

Informacje

Rok produkcji:

Liczba miejsc: 5

Liczba drzwi: 5

Skrzynia biegów: Automatyczna

Rodzaj paliwa: Benzyna

Kolor: czarny

Pojemność (cm): 4000

Moc (KM): 420

Spalanie (l/100km): 10

Klimatyzacja: Tak

Radio: Tak

Hak: Nie

Możliwość wykupu: Nie

Wyposażenie

Cennik

Kaucja: 4000 ZŁ NETTO

Cena za miesiąc: 9756 ZŁ NETTO

Cena za miesiąc przy wynajmie półrocznym: 9699 ZŁ NETTO

Cena za miesiąc przy wynajmie rocznym: 9699 ZŁ NETTO

ZAREZERWUJ

Właściciel

Car4Vip Sp. z o.o.

Województwo: Mazowieckie

Miejscowość: Warszawa

Ulica:

Numer telefonu: +48 501 430 166

Adres e-mail: contat@car4vip.com.pl

Porozumiewamy się w językach:

Prezentacja właściciela

Wypożyczalnia samochodów zajmująca się głównie wynajmem aut luksusowych i miejskich. Na wynajmowane samochody oferujemy pełen pakiet ubezpieczeń więc nie masz stresu związanego z wypożyczaniem, że uszkodzisz samochód i będziesz musiał ponieść koszty naprawy z własnej kieszeni.
U nas w wypożyczalni możesz też wynająć auto z kierowcą. Patrząc na luksus i komfort jaki oferują nasze samochody mamy bardzo atrakcyjne warunki finansowe wynajmu aut. Dla komfortu i wygody naszych klientów jesteśmy w stanie dostarczyć samochód pod wskazane miejsce przez klienta. Obszar działalności naszej wypożyczalni to głównie Warszawa ale prosimy o kontakt telefoniczny z naszą wypożyczalnią lub poprzez formularz rezerwacyjny na naszej stronie w celu ustalenia warunków, jesteśmy bardzo elastyczni i potrafimy dostosować się do klienta.

Oprócz klientów indywidualnych zapraszamy do współpracy również firmy. Zaufanie to dla nas podstawa, na której budujemy nasze relacje z klientami indywidualnymi oraz firmowymi. Wynajem aut dla firm przynosi również duże korzyści finansowo księgowe generując koszty dla działalności a nie obciążając firmy zdolności kredytowej tak jak jest to w przypadku leasingów albo kredytów. Car4Vip stanowi synonim uczciwości, niezawodności i doświadczenia naszej firmy.