Skoda Citigo - Ogólnopolska Platforma Długoterminowego Wynajmu Pojazdów - needacar.pl
KLASA A
1050 ZŁ

Skoda Citigo

Skoda Citigo to godny przedstawiciel najniższej klasy samochodów (A „miejskie”, „mini”). Ten najtańszy samochód wypożyczalni jest najmniejszy, ale dobrze trzymające na boki fotele przednie oraz wyprofilowane tylne siedzenia, w połączeniu z odpowiednią wentylacją kabiny pasażerskiej, dają poczucie przestrzeni, jakiej nie sposób doświadczyć w żadnym innym samochodzie tego segmentu. Miejska Skoda Citigo to ciekawa stylistyka i wysoki poziom bezpieczeństwa. Wyciszenie całego przedziału pasażerskiego oznacza, że można cieszyć się dźwiękiem płynącym z pokładowego zestawu audio. Samochody są całkowicie nowe i doskonale wyposażone: klimatyzacja, elektryczne sterowanie szyb przednich i tylnich, elektryczne regulowanie lusterek bocznych, fabryczne radio CD+MP3+AUX+RDS, poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, centralny zamek i inne.

Informacje

Rok produkcji: 2015

Liczba miejsc: 5

Liczba drzwi: 5

Skrzynia biegów: Manualna

Rodzaj paliwa: Benzyna

Kolor: biały

Pojemność (cm): 999

Moc (KM): 60

Spalanie (l/100km): 5

Klimatyzacja: Tak

Radio: Tak

Hak: Nie

Możliwość wykupu: Tak

Wyposażenie

Radioodtwarzacz Funky z DAB (CD, MP3, dwa głośniki, AUX IN)
Światła do jazdy dziennej
Manualnie sterowane lusterka boczne
Manualnie sterowane lusterka boczneElektrycznie

Cennik

Kaucja: DO NEGOCJACJI

Cena za miesiąc: 1199 ZŁ NETTO

Cena za miesiąc przy wynajmie półrocznym: 1099 ZŁ NETTO

Cena za miesiąc przy wynajmie rocznym: 1050 ZŁ NETTO

ZAREZERWUJ

Właściciel

ABACUS Sp. z o.o.

Województwo: Śląskie

Miejscowość: Katowice

Ulica: Bogucicka 7

Numer telefonu: 519690835

Adres e-mail: katowice@abacuscars.pl

Porozumiewamy się w językach:

Prezentacja właściciela

Jesteśmy ogólnopolską wypożyczalnią samochodów posiadającą 8 oddziałów w Polsce. Dysponujemy flotą ponad 500 szt. nowych, bogato wyposażonych i przygotowanych do drogi samochodów. Oferujemy wszystkie typy wynajmu, począwszy od najmów krótkoterminowych (nawet na 1 dzień) po długoterminowe sięgające nawet 5-ciu lat.

Nasza oferta kierowana jest do firm oraz osób indywidualnych oczekujących obsługi na najwyższym poziomie, które w szybki i profesjonalny sposób chcą pozyskać samochód na doraźne potrzeby lub działalność sezonową i na realizację określonych w czasie projektów.

Szczególnie dużą wartością firmy Abacus jest bardzo doświadczona kadra, która zajmuje się działalnością wynajmu od kilkunastu lat. Cały czas pracujemy nad jakością naszej oferty, co pozwala zakładać nam dalszy dynamiczny rozwój.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!