Citroen Berlingo - Ogólnopolska Platforma Długoterminowego Wynajmu Pojazdów - needacar.pl
DOSTAWCZE BLASZAKI
0 ZŁ

Citroen Berlingo

Zaprojektowany od nowa Citroën Berlingo wyróżnia się wyrazistym charakterem, naznaczonym nowoczesnością i siłą. Jego płynne linie zewnętrzne dają przedsmak komfortu wnętrza oraz nadają nowej sylwetce dynamiczny i no- woczesny wygląd. Nowy Citroën Berlingo nie stracił wyjątkowego i budzącego zaufanie wizerunku. Na wizerunek ten wpływają okazałe zderzaki oraz przetłoczenia ścian bocznych, wskazujące jednocześnie na przestronną kabinę i imponujących rozmiarów przestrzeń ładunkową. Możliwości załadunkowe Nowego Citroëna Berlingo, a także wygodne i funkcjonalne wnętrze sprawią, że będziesz bardzo zadowolonym użytkownikiem.

Informacje

Rok produkcji:

Przestrzeń zał. (m3): do 10

Liczba drzwi: 2

Skrzynia biegów: Manualna

Rodzaj paliwa: Diesel

Kolor: biały

Pojemność (cm): 1560

Moc (KM): 92

Spalanie (l/100km):

Klimatyzacja: Tak

Radio: Tak

Hak: Nie

Możliwość wykupu: Nie

Wyposażenie

Klimatyzacja, Podgrzewana przednia szyba, Elektryczne szyby, Elektryczne lusterka, Radio CD/MP3, ABS , AIRBAG

Cennik

Kaucja: 1000 ZŁ NETTO

Cena za miesiąc: DO NEGOCJACJI

Cena za miesiąc przy wynajmie półrocznym: DO NEGOCJACJI

Cena za miesiąc przy wynajmie rocznym: DO NEGOCJACJI

ZAREZERWUJ

Właściciel

SPEED Sp. z o.o.

Województwo: Mazowieckie

Miejscowość: Warszawa

Ulica:

Numer telefonu: 22 846 08 79

Adres e-mail: biur@49zl.pl

Porozumiewamy się w językach:

Prezentacja właściciela

Nasza firma to wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych w Łodzi, Warszawie i Poznaniu, możliwy jest również odbiór i zwrot samochodu w dowolnym mieście na terenie naszgo kraju.
Oferujemy wynajem zarówno krótko jak i długoterminowy. Oferta wynajmu skierowana jest do osób prywatnych a także firm.
Nasze ceny są konkurencyjne a świadczone usługi na najwyższym poziomie.
Kiedy potrzbny jest samochód na wyjazd rodzinny, samochód zastępczy na czas naprawy Państwa pojazdu, kiedy trzeba przewieźć coś większego i cięższego, kiedy w firmie nie kalkuje się leasing wtedy warto skorzystać z naszej wypożyczalni samochodów i po prostu wynająć auto.
Dziękujemy za okazane zaufanie i mamy nadzieję, że zaowocuje ono dobrą współpracą ze szczególnym naciskiem na Państwa zadowolenie i satysfakcję.
Zapraszamy do wypożyczania samochodów.
Prowadzimy wynajem aut na obszarze całego kraju, tj. Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdańsk lotnisko Rębiechowo, Gorzów Wielkopolski, Katowice Miasto, Katowice lotnisko Pyrzowice, Kielce, Kołobrzeg, Kraków Miasto, Kraków lotnisko Balice, Lublin, Łódź, Łódź lotnisko Lublinek, Olsztyn, Opole, Poznań Miasto, Poznań lotnisko Ławica, Rzeszów. Można u nas wypożyczyć samochód miejski jak Skoda Citigo 1.0, Vw up!, samochód sportowy Mercedes SLK 250 CGI Sport Coupe, auta segmentu D jak VW Passat, Opel Insignia samochody luksusowe BMW X6, Jaguar XF, Jeep Grand Cherokee jak również samochody dostawcze Fiat Ducato.
Samochód jesteśmy w stanie dowieźć w każde miejsc