Toyota Hilux - Ogólnopolska Platforma Długoterminowego Wynajmu Pojazdów - needacar.pl
PICK-UP
3999 ZŁ

Toyota Hilux

W naszej ofercie nie zabrakło doskonałego Pick-upa do wynajęcia jakim zdecydowanie jest Toyota Hilux. Auto od wielu lat znane z niezawodności i doskonałych walorów użytkowych. U nas mogą go Państwo wynająć z darmowym podstawieniem na terenie Warszawy. Zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią samochodów w celu poznania oferty.

Informacje

Rok produkcji:

Liczba miejsc: 5

Liczba drzwi: 4

Skrzynia biegów: Automatyczna

Rodzaj paliwa: Diesel

Kolor:

Pojemność (cm): 2982

Moc (KM): 171

Spalanie (l/100km): 9

Klimatyzacja: Tak

Radio: Tak

Hak: Nie

Możliwość wykupu: Nie

Wyposażenie

Centralny zamek
Klimatyzacja manualna
Elektryczne szyby
Centralny zamek
Klimatyzacja
Elektryczne szyby
Lusterka elektrycznie sterowane i podgrzewane
Wspomaganie kierownicy
Radio CD

Cennik

Kaucja: 2000 ZŁ NETTO

Cena za miesiąc: 4065 ZŁ NETTO

Cena za miesiąc przy wynajmie półrocznym: 3999 ZŁ NETTO

Cena za miesiąc przy wynajmie rocznym: 3999 ZŁ NETTO

ZAREZERWUJ

Właściciel

Wawarent

Województwo: Mazowieckie

Miejscowość: Warszawa

Ulica:

Numer telefonu: +48 518 733 492

Adres e-mail: biur@wawarent.pl

Porozumiewamy się w językach:

Prezentacja właściciela

Specjalnością naszej warszawskiej firmy jest wynajem samochodów. Jesteśmy elastyczni, indywidualnie podchodzimy do Klientów i oferujemy obsługę 24h na dobę, będąc do Państwa dyspozycji nawet w przypadku najbardziej nietypowych zleceń. Oferujemy dodatkowe usługi, takie jak auto z OC sprawcy, relokacja pojazdów, przewóz osób, transport towarów, auta z kierowcą, darmowe podstawienie na terenie Warszawy, car to door - podstawienie pod wskazany adres, samochód z kierowcą lub bez na wesela i inne imprezy okolicznościowe.

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje pojazdy w większości fabrycznie nowe, a wszystkie w idealnym stanie technicznym. Zawsze czyste i gotowe do podróży, zapewnią Państwu komfort oraz bezpieczeństwo w czasie jazdy. W skład naszej floty wchodzą nowoczesne środki transportu z klasy A, B, C, D, E, P oraz SUV – duży wybór marek i modeli umożliwia wynajem aut dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego z Państwa. W razie awarii oferujemy nieodpłatnie auto zastępcze. Wszystkim Klientom zapewniamy także wyposażenie dodatkowe, takie jak łańcuchy śniegowe, nawigacja GPS, podkładki i foteliki dla dzieci czy telefon komórkowy.

Wawarent to wypożyczalnia aut działająca głównie na terenie Warszawy i okolic, ale możemy zapewnić obsługę również na terenie całej Polski. Oferujemy umowy na krótki lub długi termin i dostosowanie warunków współpracy zarówno do potrzeb Klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Klientom, korzystającym z jednego lub kilku naszych pojaz